Apie mus

Matematika ir iliustracija

Dailininkas
SIGITAS DAŠČIORAS

Esu dailininkas Sigitas Daščioras. Esu atsakingas už MIŠKO ŪSŲ vizualinę pusę. Mano tikslas pateikti tai, ko tiek mokiniai tiek tėvai bijo taip, kad jie žavėtųsi ir negalėtų atitraukti akių.

Noriu, kad veikėjai atrodytų kaip tikri herojai, todėl žiūriu į juos iš įvairių kampų, naudoju metodus, kuriuos taikau dirbdamas tapybos, skulptūros ir fotografijos srityse. Todėl iliustracijos yra kažkas tarpinio tarp nuotraukos ir gyvo veikėjo. Taip pat manau, kad ilgametė mokytojavimo patirtis padeda surasti kampus, kurie įdomūs vaikams.

2008 metais įgijau audiovizualinio meno bakalauro kvalifikacinį laipsnį, nuo to laiko mano darbuose galima pastebėti skaitmeninių priemonių naudojimą. Naująsias technologijas priimu ne kaip konkurencingą aplinką, o kaip priemones išgauti dar geresniam rezultatui.

Matematikė
IEVA KILĖ

Esu matematikos mokymo doktorantė, Vilniaus universiteto dėstytoja Ieva Kilė. Dar būdama mokykloje pradėjau ieškoti įvairiausių būdų dalintis meile matematikai. Taip tapau įvairių edukacinių leidinių bendraautore ir edukacinių projektų kūrėja, bei radau sritį, kurioje gera dirbti.

Baigusi VU edukometrijos bakalaurą, Matematikos didaktikos magistrą nusprendžiau tęsti matematines studijas ieškodama būdų gerinti matematikos mokymą Lietuvoje.

Mano disetracijos tema - tekstiniai uždaviniai ir jų taikymas matematikos mokymui. Atlikus mokslinį tyrimą su dar neskaitančiais vaikais pastebėjau, kad uždavinius pateikiant paveikslėliais juos lengviau sprendžia įvairaus amžiaus mokiniai, o tokių uždavinių trūksta ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.